Kurumsal
129
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-129,bridge-core-2.1.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-20.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-563
En İyi Müzik, Müzik Onair FM !
Müzik Onair FM

Müzikonair FM , 29 Ekim 2019 yılında yayın hayatına başlamıştır. Sadece en iyi radyo uygulamalarından dinlenebilen radyoda yeni nesilin en sevdiği şarkılar yer almaktadır. İnteraktif Twitch yayınlarıyla da eğlenceli dakikalar yaşatmaktadır.

Müzik Onair

09 Eylül 2013 tarihinde kurulan ve Türkiye’nin en iyi radyo ve müzik portalı sloganlı Müzikonair, Umut Parkın markasıdır.

Doğru, tarafsız ve dürüst haber anlayışı ile yola çıkan Müzikonair’ın tek amacı müzik ve radyo severlere en hızlı haberleri ulaştırmaktır. Bu hedefle yola çıkmış olan Müzikonair takipçilerinden aldığı güçle günden güne büyümeye devam etmektedir. Müzik ve radyo piyasasında ender portallardan biri olan markamız, en hızlı haberleri takipçilerine ulaştırırken müzik ve radyo dünyasının değerli kişilerinin de kişisel haklarına saygılıdır. Bu yönde her türlü şikayeti, öneriyi dikkate alan kurumumuz, müzik ve radyo dünyasının en samimi kuruluştur.

Günden güne büyüyen markamızın içerisinde Videonair, Onairakustik, Müzikonair Sahne, Müzikonair Dergi, Müzikonair Records, Müzikonair Ödülleri, Müzikonair PR, Müzikonair FM isimli 8 farklı portalda bulunmaktadır.

Bize Ulaşın

Bilgi için :  hello@muzikonairfm.com

Reklam İçin :  reklam@muzikonairfm.com

Teknik Sorunlar İçin :  teknik@muzikonairfm.com